top of page
topography%25203_edited_edited.png

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

CK HAMIDI - Divokým Kurdistánem poznávac

DIVOKÝM KURDISTÁNEM

10 DNÍ

Jedinečný autentický okruh iráckým Kurdistánem mimo hlavní turistické trasy do země hor, kaňonů, divokých řek a bohaté historie.

59 900 Kč

CK HAMIDI - Jižním Marokem za Berbery: Egg Chebbi

JIŽNÍM MAROKEM ZA BERBERY

12 DNÍ

Dovolená v jižním Maroku vás přivede do jiného světa. Světa magické Sahary, Vysokého Atlasu, Antiatlasu a opevněných berberských vesnic.

37 900 Kč

IMG_1876.JPG

VÁNOČNÍ MAROKO

13 DNÍ

Unikněte shonu, stresu a zimě v srdci Evropy a vydejte se s námi na poznávání krásného Maroka během vánočních svátků. Pznáme Saharu, města, vesničky a místní život tohoto království.

39 900 Kč

CK HAMIDI - To nejlepší z Jordánska: Pokladnice, Petra v noci

TO NEJLEPŠÍ Z JORDÁNSKA

8 DNÍ

Vyvážený poznávací okruh Jordánskem na kterém nepřijdete o všechny hlavní zajímavosti země: Petra, Mrtvé moře, Wádí Rum a mnoho dalších

32 900 Kč

Schildkröte.jpg

TO NEJLEPŠÍ Z OMÁNU

13 DNÍ

Dobrodružný poznávací zájezd po severním Ománu vás vezme na ta nejhezčí místa tohoto pohádkového sultanátu. Vypravíme se do hor, na pobřeží, do pouště. Navštívíme vesničky i města a setkáme se s úžasnými lidmi

68 900 Kč

CK HAMIDI - To nejlepší z Íránu: Bazar Kašán

TO NEJLEPŠÍ Z ÍRÁNU

14 DNÍ

Vyvážený klasický okruh Íránem se zaměřením na ta hlavní lákadla země na jih od Teheránu s odbočkami mimo hlavní turistické trasy.

55 900 Kč

CK HAMIDI - Velký okruh Jordánskem: Jerash

VELKÝ OKRUH JORDÁNSKEM

11 DNÍ

Komplexní poznávací zájezd do Jordánska na němž poznáte jak ta největší lákladla země, jako je Petra a Mrtvé moře, tak i méně známá místa.

37 900 Kč

CK HAMIDI - Velký okruh Marokem: Essauira

VELKÝ OKRUH MAROKEM

15 DNÍ

Všechny krásy Maroka bez kompromisů na našem komplexním zájezdu od severu k jihu, od západu na východ. Královská města, hory, poušť i pobřeží.

44 900 Kč

IMG_5240.JPG

ALŽÍRSKO OD SEVERU K JIHU

16 DNÍ

Všechny krásy Alžírska bez kompromisů od severu k jihu, od západu na východ. Koloniální města, hory, Sahara, pobřeží a autentické poznání této tajemné země.

79 900 Kč

Iran.jpg

VELKÝ OKRUH ÍRÁNEM

18 DNÍ

To nejlepší z Íránu s odbočkami do hor, pouští a vesniček mimo hlavní trasy. Poznejte Írán opravdu do hloubky na našem velkém okruhu.

69 900 Kč

Image by 2Photo Pots

PŘÍRODA A LIDÉ MADAGASKARU

17 DNÍ

Poznáme nejrozmanitější kouty ostrova, národní parky, džungle, hory i bělostné pláže ve společnosti lemurů, chameleonů a tisíci dalšími endemickými druhy. Zájezd na sedmý kontinent!

89 900 Kč

CK HAMIDI Pyramidy Meroe

OKRUH SEVERNÍM SÚDÁNEM

14 DNÍ

Vydejte se s námi na jedinečný poznávací zájezd expedičního charakteru do Súdánu, země s nejvíce pyramidami na světě, kde sotva potkáte jiného turistu.

89 900 Kč

bottom of page