top of page
topography%25203_edited_edited.png

ZÁJEZDY

CK HAMIDI: Poznávací zájezdy, Pokladnice

Naše poznávací zájezdy jsou zaměřené na komplexní poznání celé destinace nebo její vybrané oblasti. Během zájezdu poznáte jak památky a města, tak přírodu a venkov. Upřednostňujeme autentické zážitky a kromě hlavních atrakcí pravidelně a rádi odbočujeme z hlavních turistických tras. Navštívit s námi můžete Jordánsko, Írán, Maroko, Kurdistán, Súdán a Alžírsko.

Naše poznávací zájezdy jsou komfortní, ale ne luxusní. Hlavní jsou zážitky a ne počty hvězdiček hotelu.

Zájezdy od

32 900 Kč

CK HAMIDI - Turistické a outdoorové zájezdy:Wádí bin Hammád

Naše turistické a outdoorové zájezdy vás vezmou především do přírody a odlehlejších oblastí. Pořádáme zájezdy jejichž součástí je několikadenní pěší pochod s tábořením ve stanech v jordánské divočině, na kterém doputujeme až do Petry zadním vchodem. Nebo zážitky nabitý týden v Maroku v pohoří Antiatlas na němž nebude chybět canyoning, výšlap na horu Jbel el Kest a cyklistika na horských kolech. Lahůdkou je pak expediční dobrodružný zájezd na ostrov Sokotra.

Zájezdy od

34 900 Kč

KATALOG ZÁJEZDŮ

Anchor 1
CK HAMIDI - Velký okruh Jordánskem: Jerash

VELKÝ OKRUH JORDÁNSKEM

11 DNÍ

Komplexní poznávací zájezd do Jordánska na němž poznáte jak ta největší lákladla země, jako je Petra a Mrtvé moře, tak i méně známá místa.

37 900 Kč

IMG-20200308-WA0036.jpg

ALŽÍRSKO OD SEVERU K JIHU

16 DNÍ

Všechny krásy Alžírska bez kompromisů od severu k jihu, od západu na východ. Koloniální města, hory, Sahara, pobřeží a autentické poznání této tajemné země.

79 900 Kč

WhatsApp Image 2021-05-12 at 13.35.18 (1).jpeg

ADRENALIN V ANTIATLASU

8 DNÍ

Zážitky nabitý outdoorový zájezd do Maroka: turistika, canyoning, horská kola a berberská pohostinnost v doprovodu místních profíků i českého průvodce.

34 900 Kč

CK HAMIDI - Divokým Kurdistánem poznávac

DIVOKÝM KURDISTÁNEM

10 DNÍ

Divokým iráckým Kurdistánem, zemí hor, kaňonů a průzračných řek. Za pohostinnými obyvateli do starých bazarů, asyrských i křesťanských památek

59 900 Kč

CK HAMIDI - To nejlepší z Íránu: Bazar Kašán

TO NEJLEPŠÍ Z ÍRÁNU

14 DNÍ

Vyvážený klasický okruh Íránem se zaměřením na ta hlavní lákadla země na jih od Teheránu s odbočkami mimo hlavní turistické trasy.

55 900 Kč

Omán s CK HAMIDI

TO NEJLEPŠÍ Z OMÁNU

13 DNÍ

Dobrodružný poznávací zájezd po severním Ománu vás vezme na ta nejhezčí místa tohoto pohádkového sultanátu. Vypravíme se do hor, na pobřeží, do pouště. Navštívíme vesničky i města a setkáme se s úžasnými lidmi

68 900 Kč

CK HAMIDI - Velký okruh Marokem: Essauira

VELKÝ OKRUH MAROKEM

15 DNÍ

Všechny krásy Maroka bez kompromisů na našem komplexním zájezdu od severu k jihu, od západu na východ. Královská města, hory, poušť i pobřeží.

44 900 Kč

CK HAMIDI: Expedice do Petry - Wadi Bin

EXPEDICE DO PETRY

12 DNÍ

To nejlepší z Jordánska + 5 denní nádherný trek divokou krajinou z Dany až do skalního města Petra v doprovodu českého i beduínského průvodce.

39 900 Kč

CK HAMIDI - Jižním Marokem za Berbery: Egg Chebbi

JIŽNÍM MAROKEM ZA BERBERY

12 DNÍ

Dovolená v jižním Maroku vás přivede do jiného světa. Světa magické Sahary, Vysokého Atlasu, Antiatlasu a opevněných berberských vesnic.

37 900 Kč

Iran.jpg

VELKÝ OKRUH ÍRÁNEM

18 DNÍ

To nejlepší z Íránu s odbočkami do hor, pouští a vesniček mimo hlavní trasy. Poznejte Írán opravdu do hloubky na našem velkém okruhu.

69 900 Kč

Baobab Madagascar

PŘÍRODA A LIDÉ MADAGASKARU

17 DNÍ

Poznáme nejrozmanitější kouty ostrova, národní parky, džungle, hory i bělostné pláže ve společnosti lemurů, chameleonů a tisíci dalšími endemickými druhy. Zájezd na sedmý kontinent!

89 900 Kč

IMG_1876.JPG

VÁNOČNÍ MAROKO

13 DNÍ

Unikněte shonu, stresu a zimě v srdci Evropy a vydejte se s námi na poznávání krásného Maroka během vánočních svátků. Pznáme Saharu, města, vesničky a místní život tohoto království.

39 900 Kč

Socotra-3.jpg

EXPEDICE NA SOKOTRU

10 DNÍ

Jedinečný expediční zájezd na ostrov Sokotra. Vydáme se prozkoumat tento nezapomenutelný přírodní ráj, Galapágy Indického oceánu. Budeme trekovat v horách i spát na bělostných plážích.

84 900 Kč

CK HAMIDI - To nejlepší z Jordánska: Pokladnice, Petra v noci

TO NEJLEPŠÍ Z JORDÁNSKA

8 DNÍ

Vyvážený poznávací okruh Jordánskem na kterém nepřijdete o všechny hlavní zajímavosti země: Petra, Mrtvé moře, Wádí Rum a mnoho dalších

32 900 Kč

CK HAMIDI Pyramidy Meroe

OKRUH SEVERNÍM SÚDÁNEM

14 DNÍ

Vydejte se s námi na jedinečný poznávací zájezd expedičního charakteru do Súdánu, země s nejvíce pyramidami na světě, kde sotva potkáte jiného turistu.

89 900 Kč

bottom of page